Je li ovo promašaj godine u Bundesligi? (VIDEO)

Nogomet 14. maj 202318:03 0 komentara
Printscreen

U 32. kolu Bundeslige Stuttgart i Bayer Leverkusen su podijeili bodove. Završeno je 1:1, a meč je obilježio nestvaran promašaj fudbalera domaće ekipe.

Oba gola viđena su u drugom poluvremenu, i to oba iz jedanaesterca.

U 57. minuti Guirassy je atraktivno izveo jedanaesterac i panenkom prevario golmana gostiju za prednost Stuttgarta. U 70. minuti dosuđen je penal za Bayer, a precizan s 11 metara bio je Argentinac Palacios.

U 70. minuti mogao je Stuttgart doći do vodstva. Borna Sosa ubacio je loptu iz kornera, našla je svoj put do Vagnomana koji se nalazi na metar ispred gola i pucao je glavom, ali umjesto da zabije za vodstvo Stuttgarta protiv Bayera 2:1, sada konkurira za promašaj godine u Bundesligi.