Juniori Zvijezde 09 poraženi u Ligi prvaka od Trabzonspora

Nogomet 29. sep 202117:07 0 komentara
FK Zvijezda 09

Juniori FK Zvijezda 09 danas su poraženi u prvom susretu prve runde Omladinske Lige prvaka od turskog predstavnika Trabzonspora minimalnim rezultatom 1-0.

Trenutak odluke desio se na samom isteku prvog poluvremena, a strijelac pogotka bio je Bergan Tug u 45. minuti.

Gosti su imali inicijativu tokom većeg dijela susreta, a uputili su čak 13 šuteva na gol našeg tima. Zvijezda je zaprijetila opasno u dva navrata, a golman gostiju Mordaoglu je sjajno reagovao.

Revanš ovih timova igra se u Turskoj za tri sedmice.