Katastrofa Bayerna, Eintracht Bavarcima nanio težak poraz

Nogomet 09. dec 202318:16 0 komentara
REUTERS/Kai Pfaffenbach

Eintracht Frankfurt pobijedio je u utakmici 13. kola Bundeslige Bayern rezultatom 5:1. Eintracht je već u 36. minuti imao ogromno vodstvo od 3:1.

Omar Marmoush je zabio u 12. minuti za 1:0, vodstvo je povisio Junior Dina Ebimbe u 31. minuti, a za 3:0 zabio je pet minuta kasnije Hugo Larsson. Povijesni poraz Bayerna, ali Tuchel bi trebao biti siguran?

Joshua Kimmich zabio je u 44. minuti i tako smanjio vodstvo Eintrachta na 3:1. U drugom je dijelu Eintracht natavio dominirati. Dina Ebimbe je zabio svoj drugi pogodak u 50. minuti, a Ansgar Knauff je u 60. povisio na 5:1. Bayernu je ovo bio prvi poraz u prvenstvu ove sezone. Na drugom je mjestu iza Leverkusena, koji ima tri boda prednosti.