Kiks Rijeke protiv Lokomotive, ali ostaju na vrhu HNL-a

Nogomet 03. nov 202320:23 0 komentara
HNK Rijeka/Facebook

Nogometaši Lokomotive i Rijeke odigrali su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici utakmicu bez pobjednika, a prvi dvoboj 14. kola HNL-a završio je 1:1.

Lokomotiva je povela u 27. minuti, a strijelac je bio Indrit Tuci. Rijeka je do izjednačenja došla golom Tonija Fruka u 43. minuti.

Rijeka je s 27 bodova iz 13 nastupa vodeća na prvenstvenoj tabeli, sa tri boda više i utakmicom više od splitskog Hajduka. Treći je Dinamo s 22 boda iz 11 utakmica. Lokomotiva je s 15 bodova ostala na sedmoj poziciji, ispred Slaven Belupa (13 bodova), Istre 1961 (8 bodova) i Rudeša (3 boda).

Vodeća ekipa HNL-a došla je u Zagreb s nizom od devet utakmica bez poraza u službenim utakmicama, koji je započet još krajem augusta. Lokomotiva je tražila još jednu dobru predstavu, uz nadu da joj se neće ponoviti scenarij iz 13. kola, kad su na Maksimiru ispustili pobjedu u sučevom dodatku te na kraju ostali bez ijednog boda. I obje su ekipe uspjele u svojoj misiji.