KL: Hadžiahmetović i Bešiktaš vodili 2:0 i ostali bez boda, velika senzacija na Farskim ostrvima

Nogomet 05. okt 202320:53 0 komentara
Besiktas

Termin od 18:45 donio je sedam utakmica 2. kola Konferencijske lige.

Amir Hadžiahmetović odigrao je cijelu utakmicu u nevjerovatnom porazu njegovog Bešiktaša od Lugana.

Aboubakar u 38. i 52. minuti postigao je pogotke za činilo se nedostižnu prednost turskog predstavnika.

Drugi žuti karton Rosiera u 61. minuti sve je promjenio i momčad Senola Gunesa igrala je posljednjih pola sata sa igračem manje. Švicarska ekipa stigla je ipak do preokreta u posljednjih 10 minuta meča.

Aliseda i Vladi pogađali su za 2:2, a autogolom Baileyja, gosti su odnijeli u Švicarsku sva tri boda.