Liverpool opasno živio, ali osvojio tri boda (VIDEO)

Nogomet 05. mar 202220:45 > 21:15 0 komentara
REUTERS/Phil Noble

Liverpool je u 28. kolu Premier ligi s minimalnih 1:0 na Anfieldu pobijedio West Ham.

Trenutak odluke dogodio se u 27. minuti kada je zabio Mane nakon asistencije Alexander-Arnolda.

West Ham je imao nekoliko sjajnih prilika za izjednačenje, prije svega u 39. minuti preko Fornalsa i Vlašića, pa onda i u 70. minuti preko Lanzinija, ali Alisson je danas sačuvao mrežu netaknutom.

Liverpool je drugi sa 63 boda, tri manje od vodećeg Manchester Cityja, dok je West Ham peti s 45 bodova.

Defanzivac Liverpoola Andy Robertson nakon utakmice za kolege iz Sport Kluba rekao je kako je to bila teška pobjeda, ali kako je najbitnije osvojiti tri boda, što su fudbaleri Liverpoola i uradili. Njegove komentare pogledajte ispod.