Ljepotica u Banovićima: Sloboda u sjajnom meču srušila Slogu

Nogomet 03. sep 202218:05 0 komentara
FK Sloboda

Fudbaleri Slobode savladali su u uvodnom susretu 9. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipu Sloge iz Doboja rezultatom 4:2.

Publika u Banovićima prisustvovala je sjajnom susretu, a viđeno je dosta preokreta, lijepih poteza i sjajnih pogodaka.

Poveli su gosti u 21. minuti, a strijelac je bio Mario Krstovski.

Ipak, Sloboda se vratila veoma brzo, tačnije četiri minute kasnije, a strijelac je bio iskusni Nikola Komazec.

Ludih deset minuta kompletirao je Zajić i nakon kornera donio novo vodstvo Slogi.

U finišu prvog dijela novo poravnanje Tuzlacima donosi sjajni Nikola Komazec. Osmić je oboren u kaznenom prostoru, a iskusni napadač bio siguran realizator.

Odličan meč viđen je i u drugom dijelu, a Sloboda je na kraju uspjela doći do velike pobjede.

Melvin Osmić je u 66. minuti pogodio za preokret, da bi Jasmin Osmić u samom finišu susreta pogodio za konačnih 4:2.

Sloboda nakon ovog kola zauzima 7. poziciju na tabeli sa 9 bodova, dok je Sloga 6. sa dva boda više.