Luda završnica meča u Modriči sa sedam crvenih kartona: Sloga “otkinula” bodove Zrinjskom u nadoknadi

Nogomet 02. mar 202417:52 0 komentara
FK Sloga Meridian

Fudbaleri Sloge i Zrinjskog podijelili su bodove odigravši 1:1 u Modriči.

Meč 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine protekao borbenoj utakmici, koja je na kraju kulminirala sa tri crvena kartona.

Prvo poluvrijeme proteklo je bez pogodaka, a najbolju šansu imala je Sloga, kada je Vidić pogodio stativu.

Gosti iz Mostara došli su do prednosti u 77. minuti utakmice. Mulahusejnović je oboren u kaznenom prostoru domaćih, sudija Antoni Bandić pokazao je na penal.

Uslijedilo je koškanje, a Bandić je pokazao crvene kartone Ćužeu s jedne i Nikoliću kod domaćih. Prije toga isključen je i trener Plemića Željko Petrović, ali Hrvanović kod gostiju.

Siguran egzekutor jedanasterca bio je Nemanja Bilbija za 16. gol sezone.

Igralo se šest minuta sudijske nadoknade, kada je Vidiić pogodio stativu, Grabež je natrčao na loptu i smjestio je u mrežu Marića za 1:1.

Poslije izjednačenja Bojan Batar je pocrvenio kod i još jedan rezervni igrač.