Milan Đurić junak Verone u remiju protiv Leccea

Nogomet 27. nov 202322:59 0 komentara
Hellas Verona

Fudbaleri Verone i Lećea odigrali su 2:2 u meču u kome su u oba poluvremena viđena po dva gola.

Remi Odin je posle pola sata igre doneo prednost gostima, ali je Cyril Ngonge je u 41. minutu, na asistenciju Milana Đurića, donio izjednačenje ekipi iz grada Romea i Julije.

Lecce je u 69. minutu ponovo poveo pogotkom Joana Rodrigueza, međutim, Đurić je izrastao u junaka navijača Verone. Tridesettrogodišnji internacionalac iz Bosne i Hercegovine je u 77. minuti po drugi put matirao Vladimira Falconea i drugim golom u sezoni svom timu donio bod.

Verona je pretposljednja na tabeli sa 9 bodova, a za pobjedu u prvenstvu ne zna već 11 utakmica u kojima je osvojila tri boda. Večeras je prekinula niz od pet poraza. Lecce je bez trijumfa osam mečeva (po četiri remija i poraza) i sa 15 bodova je na 13. poziciji.