Navijači priredili Hrvatu lijepu koreografiju, ali će se o potezu Ronalda dugo pričati (VIDEO)

Nogomet 07. okt 202318:33 0 komentara
Printscreen

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović u jučerašnjoj utakmici između svoga Al Nassra i Abhe počašćen je koreografijom domaćih navijača.

Brozoviću u čast pristaše Al Nassra izradile su i podigle koreografiju s natpisom “Boom” aludirajući na bombu koju Marcelo ima tetoviranu na vratu.

On im je odgovorio u svom stilu, pokazujući kao da je bombu otkinuo s vrata i da je baca.

Inače, čini se da baš i nisu svi bili sasvim oduševljeni takvom gestom Al Nassrovih navijača. Naime, na drugoj snimci može se vidjeti kiseli osmijeh Cristiana Ronalda. Tko zna, moguće da je ova koreografija malo udarila ego portugalskog napadača.

Dodajmo kako je utakmica završila rezultatom 2:2, i to nakon što je Al Nassr vodio 2:0. Već u trećoj minuti Brozović je asistirao za Otavija, u 28. je Anderson Talisca zabio i drugi gol za domaći sastav. No gosti su u 36. smanjili, a onda u 92. minuti šokirali Al Nassr i oteli im dva dragocjena boda u borbi za naslov prvaka.