Navijači Zvezde otjerali fudbalere u svlačionicu, vrijeđali ih i ispratili zvižducima

Nogomet 01. nov 202322:10 0 komentara
REUTERS/Annegret Hilse

Zvezda je odigrala neriješeno sa TSC-om iz Bačke Topole u zaostalom meču osmog kola Superlige na svom terenu 1:1.

Aleksandar Katai je postigao pogodak u 84. minutu za 1:0, Ifet Đakovac je izjednačio u prvom minutu sudijske nadoknade, pa Partizan sada sa istim brojem odigranih utakmica ima šest bodova više.

Zato su navijači poslije meča zviždali, vrijeđali igrače, ali su prozvali i trenera ekipe Baraka Bakhara.

“Barak Bakhar žuti karton“, vikali su i ponavljali navijači Zvezde, jasno stavljajući do znanja šta misle.

Dva poraza i remi u ligi u trenutku kad Partizan pobjeđuje redom i dok Zvezda ne liči na ekipu s ljetnjih priprema, svakako nisu po mjeri pristalica kluba iz Ljutice Bogdana.

Bakhar je čuo zvižduke, svjestan je da je njegova ekipa morala da dobije meč i rekao je da je razočaran što uprkos velikom broju prilika, Zvezda ne daje više golova.