Neriješeno na poluvremenu između BiH i Francuske: Bristrić publiku podigao na noge (FOTO)

Nogomet 13. okt 202319:29 0 komentara
N1 / F.Z.

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine do 21 godine na Grbavici je u okviru 3. kola kvalifikacija za U21 EURO 2025. godine dočekala ekipu Francuske.

N1 / F.Z.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je neriješen, a naš tim igra 1:1 protiv veoma snažnog protivnika.

Imao je tim Thierryja Henryja, očekivano, inicijativu tokom čitavog prvog dijela, ali su Zmajići prvi stigli do pogotka.

Igrala se 28. minuta kada je Admir Bristrić pobjegao odbrani trikolora i matirao protivničkog golmana.

Ipak, nije mnogo trajala radost na tribinama stadiona Grbavica. Igrala se 32. minuta kada je Merlin uposlio Cherkija, a ovaj rutinski matirao Muhameda Šahinovića.

Naš tim je trenutno posljednjeplasirani u grupi H sa dva poraza, ali bi eventualni bod protif Francuske dao vjetar u leđa izabranicima Igora Jankovića.