Neumoljiv: Messijeva majstorija u debiju za Inter Miami (VIDEO)

Nogomet 22. jul 202307:47 0 komentara
Sam Navarro-USA TODAY Sports

Lionel Messi zabio je gol iz slobodnog udarca duboko u sudačkoj nadoknadi u svojoj prvoj utakmici za Inter Miami, koji je s došao do pobjede od 2-1 nad meksičkim Cruz Azulom na otvaranju Liga kupa.

Messi je ušao s klupe u 55. minuti jer je dosad imao samo tri puna treninga s momčadi. U 93. minuti sam je zaradio prekršaj na oko 20-tak metara, te lijevom nogom sjajno izveo slobodan udarac za pobjedu.

To je poslalo u delirij rasprodanu publiku u Fort Lauderdaleu, uključujući NBA igrača LeBrona Jamesa, tenisačicu Serenu Williams i medijsku osobu Kim Kardashian. Bila je to i prva pobjeda Miamija od 23. svibnja.

Liga kup je novi ljetni turnir, koji po prvi put okuplja 47 klubova MLS-a i meksičke lige.