Otac zvijezde Liverpoola nedavno je bio otet: Sin zabio Brazilu, a snimka očeva slavlja postala je hit (VIDEO)

Nogomet 17. nov 202313:15
Printscreen

Brazil je pak doživio drugi uzastopni poraz nakon što je u Barranquilli izgubio 2:1 od Kolumbije. Iako su Brazilci poveli golom Gabriela Martinellija nakon samo tri minute igre, Luis Diaz je Kolumbiji osigurao pobjedu i tri boda pogocima u 74. i 78. minuti.

Nakon poraza Argentina je i dalje prva sa 12 bodova, a Brazil je pao na peto mjesto i ima sedam bodova. Urugvaj je ostao na drugom mjestu, ali samo dva boda bliži susjedima koje je pobijedio prvi put nakon 2013. godine. Kolumbija je nakon pet odigranih utakmica napredovala na treće mjesto i ima devet bodova.

No nakon utakmice glavna tema je postao Luis Diaz koji je srušio Brazil. Njegov otac je nedavno otet u Kolumbiji, a prije par dana je uspješno spašen.

Tako je otac Diaz gledao sina kako razbija Brazilce, a scene su postale hit na društvenim mrežama.