PL BiH: Remi u Konjicu, Sloga ostvarila značajnu pobjedu

Nogomet 15. apr 202317:58 0 komentara
N1 / F.Z.

U 26. kolu Premijer lige BiH Sastali su se Igman i Sloboda u Konjicu te Sloga i Posušje u Doboju.

U duelu u Konjicu Igman je vodio sve do finiša prvog dijela. Hrelja je dodao za Ramića koji sjajno pogađa sa 15-ak metara za vodstvo.

Nekoliko puta je prečka spašavala goste, ali i golman Erić koji je sjajno branio. U posljednjoj minuti prvog poluvremena Kurtalić postiže gol za izjednačenje.  Imao je Igman najbolju priliku u drugom dijelu preko Bodula no on sa 10 metara šutira preko gola. Pokušavao je dva puta Jakupović, ali je Erić bio siguran.

Sloga je u Doboju ostvarila važnu pobjedu nad Posušjem od 2:0. Strijelci su bili Stevanović i Krstovski.