Pobjede Fiorentine i Anderlechta, remi Basela i Nice

Nogomet 13. apr 202323:30 0 komentara
REUTERS/Kacper Pempel

Nogometaši Fiorentine slavili su s čak 4-1 u gostima kod poljskoga Lecha u prvoj utakmici četvrfinala Konferencijske lige.

Talijani su golovima Cabrala, Gonzalesa, Bonaventure i Ikonea došli do velike pobjede koja ih zasigurno vodi u polufinale. Strijelac za Poljake bio je Danc Velde.

Za Lech je cijelu utakmicu odigrao Antonio Milić, dok je za Viole do 85. minute igrao Josip Brekalo.

REUTERS/Yves Herman

Anderlecht je s 2-0 svladao u Bruxellesu AZ Alkmaar golovima Panamca Murilla (21) i Ganca Ashimerija (70), dok su Basel i Nica odigrali 2-2. Za Švicarce je dvostruki strijelac bio Amdouni (26pen, 71), a za Francuze Nigerijac Moffi (38, 45+2).

REUTERS/Stefan Wermuth

Ranije su nogometaši Genta i West Hama odigrali neriješeno 1-1. West Ham je poveo do kraja prvog poluvremena, kada je u trećoj minuti sudačke nadoknade pogodio Danny Ings.

Ings konačno pogodio u Evropi, West Ham se provukao (VIDEO)

Belgijska momčad je kasnije izjednačila, nakon što je Hugo Capers zabio u 57. minuti.