Pogodio za pobjedu AEK-a u Zagrebu i podigao crnu traku za ubijenog navijača

Nogomet 15. aug 202322:10 0 komentara
AEK Athens

AEK je stigao do pobjede u Zagrebu od 1:2 nakon velikog preokreta u napetom meču.

Dinamo je bolje otvorio meč. Modri su bili bolji protivnik u prvih 45 minuta, a svoju odličnu partiju krunisali su pogotkom Bulata iz slobodnog udarca.

No, grčki tim se probudio u nastavku meča. Izjednačili su preko Zubera u 59. minuti, a veliku pobjedu AEK-u je donio Kostas Galanopoulos. Izigrana je Dinamova obrana po lijevoj strani, Araujo je ubacio, a Galanopoulos natrčao na loptu i zabio za preokret Grka.

Galanopoulos je nakon pogotka skinuo crnu traku sa ruke, koju su igrači AEK-a nosili u čast Michalisa Katsourisa, te je podigao visoko u zrak.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad