Prijateljske utakmice u Americi bez golova

Nogomet 06. jun 202208:51 0 komentara
Denny Medley-USA TODAY Sports

U Kansas Cityju su bez golova prijateljski meč odigrali Amerikanci i Urugvajci, dok su u Chicagu Mekisko i Ekvador remizirali istim rezultatom.

Amerikanci već 25 mečeva nisu izgubili kod kuće i sa remijem protiv Urugvaja su samo nastavili taj niz. Bili su Urusi bolji u prvom poluvremenu, stvarali su šanse ali su Amerikanci odolijevali. U drugom poluvremenu je jednu dobru imao Fernando Goriaran za Urugvaj ali je loptu poslao preko gola.

Drugo poluvreme obilježio je veliki broj izmjena koji nije donio promjenu rezultata pa je na kraju na semaforu pisalo 0:0. Igrač meča bio je golman Amerikanaca Shawn Johnson.

U derbiju između Meksika i Ekvadora također su vrata bila zaključana na obje strane. Po jednu dobru šansu su imale ove ekipe u prvom poluvremenu, da bi u drugom odličnu imao Raul Jimenez. Ipak napadač Wolvesa nije šutirao u okviru gola kada je imao najizgledniju priliku na utakmici.

Ekvadoru je ovo prvi put u posljednjih deset utakmica da nije dao gol.