Raspadori presudio Juventusu, Napoli sve bliže tituli

Nogomet 23. apr 202322:53 0 komentara
REUTERS/Massimo Pinca

Napoli je još bliže tituli šampiona Italije. U derbiju kola savladali su u gostima u Torinu Juventus 1:0, golom Giacoma Raspadorija u trećem minutu nadoknade.

Nije bilo mnogo drame u prvom poluvremenu. Viđen je ravnopravan duel, ali bez stopostonih šansi za gol.

U nastavku se borba rasplamsala. Dvije odlične prilike propustio je Victor Osimhen, sjajni špic Napolija. Gol je pao u 84. minutu kada je Angel Di Marija sjajno pogodio, ali je pogodak poništen poslije konsultacija sa VAR tehnologijom zbog faula.

I kada se očekivao kraj rezervista Raspadori, koji je u 86.minutu ušao umesto Kavaratschkelije, sjajno je reagovao na centaršut Elmasa i donio tri boda Napolitancima.

Napoli sedam kola prije kraja ima 17 bodova više od drugoplasiranog Lazija. Juventus je treći sa 59 poena.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad