Remi Atalante i Milana u derbiju, Krunić nije nastupio

Nogomet 21. aug 202222:42 0 komentara
REUTERS/Alberto Lingria

Fudbaleri Atalante i Miliana remizirali su u drugom kolu talijanske Serije A u Bergamu, a rezultat je glasio 1:1.

Milan je bio konkretniji rival tokom prvog dijela, ali je Atalanta ta koja je stigla do prednosti.

Igrala se 29. minuta kada je Maehle uputio loptu, a Ukrajinac Ruslan Malinovsky matirao Maignana.

Nastavili su Rossoneri ofanzivno i u drugom dijelu, a poravnanje im je donio Alžirac Ismael Bennacer u 68. minuti susreta.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Rade Krunić meč je propustio zbog povrede mišića.

Remi Bologne i Verone

Isti rezultat viđen je i na susretu između Bologne i Verone, a oba gola viđena su u prvom poluvremenu.

Poveo je domaćin u 21. minuti susreta preko Marka Arnautovića, a remi Veroni donio je Thomas Henry u 43.

Orsolini je u 44. minuti postigao pogodak, ali je on poništen nakon asistencije VAR-a.