Remi Fulhama i Wolvesa, golčina Solomona

Nogomet 24. feb 202322:59 0 komentara
REUTERS/David Klein

Ekipe Fulhama i Wolverhamptona na Craven Cottageu odigrali su uvodni susret 25. kola engleske Premier lige, a na kraju je meč završen bez pogodaka rezultatom 1:1.

Na kraju možda i realan rezultat jer su oba tima propustila po nekoliko izglednih prilika.

Poveli su gosti u 23. minuti susreta. Meksikanac Jimenez je asistirao, a novajlija Pablo Sarabia pogodio mrežu protivnika. Za nekadašnjeg igrača Seville i PSG-a ovo je bio prvi gol u Premiershipu.

Domaćin je do vrijednog boda stigao u 64. minuti susreta. Robinson je odigrao za Solomona, a Izraelac sjajnim udarcem matirao portugalskog čuvara mreže Josea Saa.

Action Images via Reuters/Peter Cziborra

Fulham nakon ovog boda zauzima 6. poziciju na tabeli Premier lige sa 39 osvojenih bodova i nastavit će borbu za plasman u Ligu prvaka. Wolverhampton je 15. sa 24 osvojena boda.