Sassuolo i Torino podijelili bodove

Nogomet 03. apr 202322:54 0 komentara
REUTERS/Jennifer Lorenzini

Sassuolo je u sjajnoj formi, ali nije uspio da slavi protiv Torina na svom stadionu – 1:1. Domaćin je bio u seriji od četiri pobede, ali su ih bikovi zaustavili.

Torino je bio mnogo bolji rival u prvom poluvremenu, ali nije iskoristio brojne šanse. Čak je i srpski reprezentativac Nemanja Radonjić u jednoj akciji pogodio prečku Jednu od rijetkih jeste Saussolo, koji je preko Pinamontija u 36. minutu došao do vodstva.

Ipak, u nastavku su gosti izjednačili, učinio je to Sanabrija u 66. minutu, poslije odličnog dodavanja Lazara. Samo četiri minuta kasnije gol je postigao i Radonjić, ali je u začetku te akcije Vlašić bio u ofsajdu.

Torino je ostao na desetom mjestu, a Sassuolo na 12. poziciji.