Sevilla poražena u La Ligi, Ramos i Navas zaradili crvene kartone

Nogomet 26. nov 202319:02 0 komentara
REUTERS/Hannah Mckay

U susretu 14. kola španskog nogometnog prvenstva Real Sociedad je sa 2-1 pobijedio Sevillu koja je na koncu završila utakmicu s dva igrača manje.

Tim iz San Sebastiana je povela već u trećoj minuti nakon autogola Marka Dmitrovića, a u 22. minuti je Umar Sadiq povećao prednost domaćina na 2-0.

Sevilla je smanjila u 60. minuti preko Youssefa En-Nesyrija, no u samoj završnici gosti su ostali s dva igrača manje. U 88. minuti je Sergio Ramos isključen zbog prekršaja, a nakon prigovora crveni je dobio i Jesus Navas.

Ramosu je to bio 21. crveni karton u Primeri, te 30. u karijeri. Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao je cijeli susret za Sevillu.

Real Sociedad je ovom pobjedom napredovao na peto mjesto sa 25 bodova, devet manje od lidera Girone, dok je Sevilla na 15. poziciji sa 12 bodova, tek četiri više od zone ispadanja.