Siniša Saničanin sa Partizanom jesenji prvak SuperLige Srbije

Nogomet 15. dec 202117:47 0 komentara
REUTERS/Novak Djurovic

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Gornjem Milanovcu ekipu Metalca sa 3:0, u utakmici 20. kola Super lige Srbije.

Partizan je poveo već u trećem minutu golim Quincy Manninga, kome je asistirao Marko Milovanović. Prednost je u 28. minutu udvostručio Aleksandar Šćekić lijepim golom sa 15-ak metara.

Konačan rezultat postavio je Manning, svojim drugom golom na utakmici u 38. minutu, sa ivice šesnaesterca. Utakmica je trebalo da se odigra u ponedeljak, ali je pomerena zbog snega i teških vremenskih uslova.

Partizan je 18. pobjedom u prvenstvu, kolo prije kraja jesenjeg dijela šampionata, osigurao prvo mjesto na tabeli. Crno-bijeli sada imaju 56 bodova, pet više od drugoplasirane Crvene zvezde.