Sramotna scena obilazi svijet, teško isprovocirani Ronaldo gnjusnim potezom izazvao bijes (VIDEO)

Nogomet 09. feb 202408:45 0 komentara
AFP

39-godišnji napadač Al-Nassra još je jednom podlijegao jeftinim navijačkim provokacijama.

Al-Hilal pobijedio je Al-Nassr s 2:0 u sklopu pripremnog kupa u Riyadhu. Ekipa u plavim dresovima u vodstvo je došla u 17. minuti preko Sergeja Milinkovića-Savića, a konačni rezultat već u 30. minuti postavio je prelijepim golom Salem Aldawsari.

U videu koji je isplivao nakon utakmice Portugalac je, šetajući put svlačionice, uzeo jedan od protivničkih dresova koji su mu navijača rivala bacili, s njim obrisao genitalije i bacio ga natrag.

Gnjusan je to potez 39-godišnjeg Ronalda koji je još jednom podlijegao jeftinim provokacijama navijača i skroz ispao iz takta, a ovakvim potezom Ronaldo je zgrozio tamošnju javnost.

Peterostruki osvajač Zlatne lopte za vrijeme utakmice prolazio je kroz već standardan tretman, s tribina se nerijetko čulo skandiranje imena njegovog glavnog igračkog rivala Lionela Messija. Praksa je to koju protivnički navijači redovito provode u utakmicama protiv Ronalda, a lakoća kojom se napadača Al-Nassra može isprovocirati samo im ide na ruku.