Stadion zanijemio nakon strašnog pada igrača Southamptona (VIDEO)

Nogomet 22. apr 202310:07
Action Images via Reuters/John Sibley

Arsenal i Southampton odigrali su fenomenalnu prvu utakmicu 32. kola Premier lige u Engleskoj.

Čak šest golova viđeno je na Emiratesu. Poveli su Sveci 2:0, Arsenal je smanjio na 2:1, a onda u 66. minuti gosti iz Southamptona postigli su i treći pogodak Ramsdaleu.

Trajala je vodstvo sastava Rubena Sellesa tri minute prije kraja meča, ali onda je Artetina ekipa Odegaarda i Sake izbjegla sramotu.

Pored velikog kiksa Tobdžija, koje je jedva dočekao Manchester City, meč je obilježio i strašan pad Jana Bednareka.

Poljak je nakon duela sa Martinellijeom u finišu prvog poluvremena, nezgodno udario leđima od zemlju i prava je sreća da je prošao bez težih tjelesnih povreda.

Medicinski tim zatražio je odmah da Bednarek napusti igru, iako je branič Southamptona insistirao da nastavi utakmicu.

Zamijenio ga je Duje Ćaleta-Car, koji je kasnije postigao i treći gol za goste.