Sudija uz policijsku pratnju jedva izašao sa terena nakon meča Džekinog Fenerbahcea (VIDEO)

Nogomet 20. dec 202317:30 0 komentara
SK

Pogađate, ovo se dogodilo u Turskoj. Kayserispor i Fenrbahce odigrali su lud meč, na kraju je bilo 4:3 za goste uz dva crvena kartona i dva penala, a po završetku utakmice policija je morala da zaštiti sudiju kako bi sigurno mogao da izađe sa terena.

U osmoj minuti poveo je Fenerbahce preko Undera. Na 2:0 u 40. je povisio Batshuayi. Na kraju prvog poluvremena vodstvo Fenera na 2:1 uspio je smanjiti Kemen. Ponovno se u 50. minuti istaknuo Batshuayi i zabio za vodstvo Fenera 3:1.

Smanjio je na 3:2 iz penala Thiam šest minuta nakon. A onda je Kayserispor i izjednačio na 3:3. preko Cardosa. Naposljetku za pobjedu Fenera iz penala je svoj treći gol zabio Batshuayi u 79.

Edin Džeko zbog povrede nije nastupio na ovom meču.

Fenerbahce drži prvo mjesto tablice s 43 boda, dok je Galatasaray drugi s tri boda manje, ali i utakmicom manje.