Torcida vrijeđala Prosinečkog: Pogledajte pogrdan transparent

Nogomet 21. aug 202309:44
sport klub

Hajduk je slavio 0:2 na gostovanju u Zagrebu protiv Rudeša u 5. kolu SuperSport HNL-a.

Pitanje pobjednika riješeno je u prvih 15 minuta utakmice kada je Livaja pogotkom i asistencijom za Melnjaka donio Hajduku nova tri prvenstvena boda.

Pokušavao se Rudeš vratiti u utakmicu, ali jalovo je izgledao njihov napad, nije bilo ozbiljnijih prijetnji za Lučića osim nekoliko kornera.

Splićani su imali, po običaju, veliku podršku s tribina Kranjčevićeve, a u prvom poluvremenu Torcida je podignula transparent upućen Robertu Prosinečkom na kojem je pisalo: “10 eura, može, hvala. Ipak četniku nije plaća mala”.

Požalila se Torcida i na cijenu ulaznica za utakmicu s Rudešom, 10 eura za gostujuću tribinu smatraju ipak previše.