Srbin izazvao incident u Saudiji, dobio direktni crveni karton (VIDEO)

Nogomet 24. aug 202322:06 0 komentara
Twitter/Printscreen

Srbijanski reprezentativac Sergej Milinković-Savić dobio je direktan crveni karton nakon što je glavom udario protivnika.

aime, Al-Hilal je gostovao Al Raedu u 3. kolu fudbalske lige Saudijske Arabije, a u centru pažnje je pored Sergeja bio i Aleksandar Mitrović.

Mitrović je prvo postigao gol u 42. minutu, da bi njegov tim do 69. poveo sa 3:0. Ipak, samo sedam minuta kasnije Sergej je zbog jedne odluke sudije pobjesnio.

Tražio je Milinković-Savić faul u kaznenom prostoru protivnika, ali nije ga dobio i zbog toga je protestvovao. To se nije svidjelo štoperu domaćina Oumaru Gonzalezu koji se unio u lice srbijanskom fudbaleru, koji je naglo reagovao i udario ga u glavu.

On je nakon toga pao na zemlju i zajedno sa Sergejem je morao da napusti teren.