Wolfsburg prekinuo dobar niz Leverkusena

Nogomet 16. apr 202321:42 0 komentara
REUTERS/Thilo Schmuelgen

U posljednjoj utakmici 28. kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg i Bayer iz Leverkusena su igrali 0:0.

Wolfsburg je prekinuo niz od pet uzastopnih pobjeda Bayera trenera Xabi Alonsa.  U prvom poluvremenu nije bilo puno zanimljivih situacija. Bayer je imao daleko više loptu u svom posjedu, ali bez pravih prilika za gol.

Nije se u nastavku puno tog promijenilo. Najbolju priliku za pobjedu Leverkusena propustio je Diaby u 61. minuti kada je sjajno reagirao golman Wolfsburga. Do kraja susreta bilo je još zanimljivih situacija, ali se rezultat na semaforu nije mijenjao.

S ovim bodom Wolfsburg je ostao deveti sa 40 bodova, četiri manje od šestog Bayera. Na vrhu je Bayern sa 59 bodova, dva manje ima druga Borussia Dortmund.