Incident u Našicama: Je li igrač namjerno povrijedio delegata? (VIDEO)

Rukomet 08. apr 202408:08 0 komentara

Rukometni derbi Nexea i Zagreba nije dočekao niti kraj prvog poluvremena.

Rukometna utakmica visokih tenzija između Nexea i Zagreba prekinuta je sedam sekundi prije kraja prvog poluvremena pri velikom vodstvu gostiju, rezultatom 9:16.

Do toga je došlo nakon prekida igre u kojem je igrač Nexea, Marko Bezjak, ramenom udario delegata susreta Antu Josića, koji je nakon toga pao na pod, gdje mu je pružena pomoć

Kamere snimila trenutak incidenta

Delegat Josić, dugogodišnji hrvatski rukometni radnikk, nakon toga je odveden u svlačionicu, gdje mu je pružena ljekarska pomoć, a utakmica je dvadesetak minuta nakon toga prekinuta.

Sad se pojavila i snimka MaxSport televizije na kojoj možemo vidjeti što se tačno dogodilo te kako je udarac Bezjaka izgledao.

Možete procijeniti koliko je u njemu bilo namjere i intenziteza, ali svakako treba obratiti pažnju i na stariju dob delegata susreta, za kojeg se nadamo kako je prošao bez većih zdravstvenih posljedica.

Snimku nemilog događaja pogledajte

Do toga je došlo nakon prekida igre u kojem je igrač Nexea, Marko Bezjak, ramenom pogodio delegata susreta Antu Josića, koji je nakon toga pao na pod, gdje su mu krenuli pružati pomoć.

Kamere je točno snimila trenutak incidenta
Delegat Josić, dugogodišnji hrvatski rukometni djelatnik, nakon toga je odveden u svlačionicu, gdje mu je pružena liječnička pomoć, a utakmica je dvadesetak minuta nakon toga prekinuta.

Sad se pojavila i snimka MaxSport televizije na kojoj možemo vidjeti što se točno dogodilo te kako je udarac Bezjaka izgledao.