Oglas

Ibrahimović bijesan zbog Milanovog poraza nakon 24 utakmice

author
N1 BiH
06. nov. 2020. 11:45
>
11:47
000_8UN3N8
Miguel MEDINA / AFP | Miguel MEDINA / AFP

Fudbaleri Milana poraženi su sinoć u trećem kolu Evropske lige od francuskog predstavnika Lillea na domaćem terenu s ubjedljivih 3:0, a mediji u Italiji javljaju kako je Ibrahimović bio bijesan zbog rezultata koji su ostvarili Rossoneri.

Oglas

Milan je nakon 24 utakmice bez poraza poražen od Lillea koji je trenutno drugoplasirani tim francuske Ligue 1. Ibrahimović je počeo utakmicu, a u 61. minuti susreta umjesto njega na teren je ušao Rebić.

Mediji u Italiji javili su kako je Ibrahimović bio ljut i njegovi postupci prema treneru Milana Stefanu Pioliju na klupi Milana potvrdili su kako je razočaran rezultatom i igrom ekipe.

Corriere dello Sport je javio kako će Ibrahimović to jasno staviti do znanja svojim saigračima nakon što se Rossoneri sutra vrate treninzima.

"Nisam čuo šta je rekao, ali očigledno je da nije bio zadovoljan ni svojom, ali ni igrom ekipe. I ova loša utakmica će nam pomoći da rastemo kao ekipa", rekao je Pioli nakon susreta.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama