Fiorentina deklasirala Romu, Hummels postigao autogol samo četiri minute nakon što je debitovao za Vučicu

Nogomet 27. okt 202422:41 0 komentara

Fudbaleri Fiorentine nanijeli su težak poraz Romi u susretu 9. kola talijanske Serie A. Viola je slavila sa 5:1.

Fiorentina je u prethodnom kolu iskalila bes na Lecceu, u gostima je slavila sa 6:0, ali je trijumf na “Artemio Franchiju“ protiv Rome bio još značajniji – 5:1.

Blistao je Moise Kean, koji je dva puta plesao posle golova u katakterističnoj proslavi, pogađao je u 9. i 41. minutu, a bio je glavni akter i kod autogola Hummelsa u 71. Golove su postizali još Beltran iz jedanaesterca u 17. i Bove u 52, dok je počasni pogodak za Rimljane djelo Konea iz 39. minuta.

╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad, pridružite nam se i na WhatsApp kanalu klikom ovdje