Leverkusen u nadoknadi do lude pobjede nad Wolfsburgom 4:3! (VIDEO)

Nogomet 22. sep 202417:42 0 komentara

U duelu četvrtog kola Bundeslige aktuelni šampion Bayer Leverkusen je pred svojim navijačima savladao Wolfsburg sa 4:3, poslije čak tri preokreta i nevjerovatne drame!

Wolfsburg je uz dosta sreće stigao do prednosti već u petom minutu, kad je lopta pogodila defanzivca domaćih Mukielea i završila u mreži.

Devet minuta kasnije, Leverkusen uspeva da izjednači, Xhaka je dodao loptu Florianu Wirzu a ovaj sa 16 metara iz prve pogodio za 1:1.

U 32. minutu, posle kornera koji je izveo Grimaldo Jonathan Tah postiže gol glavom za preokret domaćih.

Spektakularno prvo poluvrijeme završeno je novim preokretom, ovoga puta u režiji Wolfsburga.

Prvo Bornau u 37. minutu, a potom Svanberg u nadoknadi i gosti su na odmor otišli sa prednošću 3:2.

U nastavku smo vidjeli potpunu dominaciju Leverkusena na terenu, a rezervista Hincapie je u 48. minutu izjednačio na 3:3, poslije kornera koji je izveo Garcia.

Vrhunac drame je viđen u nadoknadi, kada još jedna rezervista Victor Boniface iz okreta pogađa za 4:3 i treću pobjedu Leverkusena na četiri odigrana meča.