Manchester City izgubio skoro 200 milijuna dolara
Engleski nogometni premierligaš Manchester City izgubio je u protekloj sezoni čak 175 milijuna dolara zbog epidemije koronavirusa, objavio je klub sa stadiona Etihad. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
| /
VišeEngleski nogometni premierligaš Manchester City izgubio je u protekloj sezoni čak 175 milijuna dolara zbog epidemije koronavirusa, objavio je klub sa stadiona Etihad. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas