Oglas

Manchester City izgubio skoro 200 milijuna dolara

author
Hina
06. apr. 2021. 21:21

Engleski nogometni premierligaš Manchester City izgubio je u protekloj sezoni čak 175 milijuna dolara zbog epidemije koronavirusa, objavio je klub sa stadiona Etihad. Pročitaj više

Oglas