Navijači Dinama pjevali ustaške pjesme, na potezu HNS
Dinamo je doživio poraz u Gorici 2:1, a njihovi navijači, Bad Blue Boysi zapjevali su ustašku pjesmu... Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas
| /
VišeDinamo je doživio poraz u Gorici 2:1, a njihovi navijači, Bad Blue Boysi zapjevali su ustašku pjesmu... Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas