Predsjednik Borca nezadovoljan nakon poraza: Sram i stid me za igrače
Nakon sinoćnjeg poraza FK Borac od FK Željezničara na stadionu Grbavica u 3. kolu Premijer lige BiH, na društvenim mrežama se oglasio Milan Tegeltija, predsjednik banjalučkog kluba. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas