Vidić donio velika tri boda Slogi protiv Tuzla Cityja

Nogomet 15. sep 202317:51 0 komentara
FK Sarajevo

Fudbaleri Sloge iz Doboja u uvodnom susretu sedmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine savladali su ekipu Tuzla Cityja rezultatom 2:1. Ponovo je junak tima bio Dejan Vidić.

Nakon početkog ispitivanja snaga na prvu priliku čekalo se do 19. minute susreta. Tada je Hadžić šutirao nakon ubačaja Ordagića, ali je lopta otišla pored gola.

Na prvi udarac čekalo se u 34. minuti susreta. Batar je šutirao i sjajnim udarcem matirao Nevresa Fejzića za vodstvo domaćih.

Pet minuta kasnije Tuzla City donosi poravnanje Tuzlacima.

U drugom dijelu timovi su promašili po nekoliko izglednih prilika, ali je novo veliko slavlje timova donio Dejan Vidić. Igrala se 72. minuta kada je pogodio nakon asistencije Redžića.

Pokušavao je tim Milenka Bošnjakovića stići barem do boda, ali su oni ostali u Doboju.

Sloga je nakon ove pobjede 10. na tabeli sa 6 osvojenih bodova, isto koliko ima i Tuzla City na poziciji iznad.