Bivši predsjednik SAD
Obama: Potrošili smo milijarde, mnogi su poginuli, a situacija se možda i pogoršala
Bivši američki predsjednik Barack Obama izjavio je da se čini kako su se Sjedinjene Države, nakon rata protiv Irana koji je pokrenuo predsjednik Donald Trump, vratile na početnu točku ili su čak u lošijem položaju nego prije početka sukoba. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas