Više od hiljadu građana okupilo se večeras u banjalučkom parku Mladen Stojanović na protestnom skupu "Sa tobom nas je više", koji je organizovalo troje mladih opozicionih poslanika u Narodnoj skupštini RS, zbog, kako je navedeno, "policijske torture nad građanima Banjaluke". Poslanici su zatražili od vlasti da do ponedjeljka dozvole građanima slobodno okupljanje na Trgu Krajine u Banjaluci, koje je zabranjeno 30. decembra prošle godine, nakon posljednjeg skupa „Pravda za Davida“. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas