Radišić za N1: Ako se ovako nastavi - Čitluk bez COVID-19 naredne sedmice
Marin Radišić, načelnik Čitluka, vratio se na svoje radno mjesto nakon što se oporavio od korona virusa. On je za N1 kazao da nije imao većih poteškoća, osim povišene tjelesne temperature. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas