Djevojčicu koja je trebala da se zove Sara, Aleksandra više nikada nije vidjela
Šestog septembra 2018. Aleksandra je rodila djevojčicu. Pri porodu dijete nije zaplakalo ali je majci javljeno da je ipak sve u redu, da je bilo problema koji su otklonjeni, da je beba proplakala, kao i da je sondom pročepljen jednjak i da je sve u redu. Aleksandru su prevezli u sobu na trećem spratu. Djevojčicu koja je trebala da se zove Sara, Aleksandra više nikada nije vidjela. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas