Džindić: Pitanje je može li Zrak dalje funkcionisati, imamo dvije mogućnosti
"Mi smo jučer djelovali ekspresno, niko ne bi reagovao brže, ali to smo uradili već desetak puta. Pitanje je da li firma Zrak može dalje da funkcioniše", naveo je u programu N1 ministar energetike i rudarstva FBiH Nermin Džindić, a dan nakon što su radnici ove firme stupili u štrajk glađu. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas