Oglas

Sjeverna Makedonija povećala akcize na gorivo, novac ide za borbu protiv korone

author
Beta
21. apr. 2020. 17:54
>
18:00

Vlada Sjeverne Makedonije povećala je za tri denara akcize na naftne derivate, kao antikriznu mjeru za borbu protiv korona virisa. Pročitaj više

Oglas