Latić-Hulusić: Svi smo na rubu, od ekonomske neizvjesnosti do zdravlja
"Mislim da smo svi na nekom rubu, od ekonomske neizvjesnosti, do zdravlja. Mislim da se sve ostalo može prevazići", kazala je za N1 redateljica Nejra Latić-Hulusić u komentaru protekle godine. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas