Na mjestu uništenog stabla posađeno novo: "Vandali će odgovarati"
Na mjestu mladog stabla kestena koje je godinama krasilo zeleni pojas uz saobraćajnice u sarajevskoj ulici Zmaja od Bosne, a koje su vandali uništili, danas je posađeno novo. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas