Od korona virusa preminuo ugledni ljekar Suvad Dedić

Tuzlanski ljekar Suvad Dedić, načelnik Klinke za plućne bolesti Univerzitetsko kliničkog centra Tuzla, danas je preminuo uslijed posljedica zaraze korona virusom.
Oglas
Doktor Dedić rođen je 1960. u Banovićima, a bio je i profesor na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Tuzli.
Bio je dugogodišnji uposlenik Univerzitetsko kliničkog centra Tuzla, gdje je nekoliko godina obavljao dužnost načelnika Klinke za plućne bolesti.
Dedić je vodio kliniku u kojoj su se u proteklih godinu dana liječili pacijenti sa najtežom kliničkom slikom infekcije COVID-19.
Vijest o smrti ovog ljekara, istaknutog stručnjaka sa tugom su dočekali brojni građani, prijatelji, pacijenti i kolege, koji su ga izuzetno cijenili.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas