Stanivuković prvi gradonačelnik od rata na uskrsnoj misi, dočekan aplauzom
Povodom katoličkog Uskrsa u banjalučkoj katedrali Svetog Bonaventure služena je misa, na kojoj je, prvi put nakon 36 godina, prisustvovao i gradonačelnik ovog grada, javio je reporter televizije Nova BH. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas