Škola se oprostila od Nemanje Komara, učenika koji je stradao u Novom Sadu
Nemanja Komar (17), mladić iz Stepanovićeva, jedan je stradalih u nesreći na Željezničkoj stanici Novi Sad, gdje je jučer došlo do urušavanja nadstrešnice. Od njega su se oprostili na Facebooku. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas