Athletic Bilbao trijumfovao, Williams bilstao

Nogomet 22. sep 202322:58 0 komentara
REUTERS/Vincent West

U prvoj utakmici 6. kola La Lige Alaves je na svom terenu dočekao Athletic Bilbao, a pobjedu su slavili gosti rezultatom 0:2.

Bilbao u vodstvo stiže već u 18. minuti. Vesga je uputio sjajno dodavanje za Williamsa koji ulazi u kazneni prostor i pogađa mrežu za vodstvo od 1:0. Do kraja poluvremena gosti su mogli i povećati vodstvo.

Nakon jednog ubačaja iz kornera Vivian je bio najviši u 16-ercu i pucao, ali lopta pogađa prečku.

Prvu ozbiljniju šansu na susretu Alaves je imao u 64. minuti. Sola je pucao sa distance, ali Unai Simon sjajno brani. Nešto kasnije prijeti i Garcia. Izašao je iskusni napadač sam na golmana Athletica koji je ponovo bio na visini zadatka.

Bilbao kažnjava promašaje domaćih u 77. minuti. Sancet je pogodio na asistenciju Williamsa za 0:2.